התחדשות עירונית

במאי 2015 אושרה על ידי הממשלה תכנית מתאר ארצית – תמ"א 38 לחיזוק מבנים ישנים שלא נבנו עפ"י תקן 431 לעמידות מבנים בפני רעידות אדמה. מדינת ישראל נמצאת באיזור מועד לרעידות אדמה ותכנית זו נועדה להתמודד עם סכנה זו.

התחדשות עירונית נותנת הזדמנות לבעלי דירות למגן, להרחיב ולהשביח את דירותיהם כשעלויות השיפוץ והבנייה אינן חלות על בעלי הדירות. בתמורה תוכנית המתאר מאפשרת ליזמים תוספת זכויות בנייה על גג הבניין ובקומת הקרקע.

התחדשות עירונית עם לב טוב היא יתרון משמעותי כיזם וקבלן. אנו מלווים את הדיירים מרגע החתימה, דרך התכנון וקבלת האישורים מהגורמים הרלוונטים, ביצוע בפועל ועד לסיום המיוחל. חברת לב טוב שמחה להשקיע מהניסיון, היכולות ההנדסיות והכלכליות שלה על מנת להיות חלק ממשימה לאומית זו.

התחדשות עירונית עם לב טוב - יתרונות

משפחתית ויציבה

לב טוב בנייה והשקעות הינה חברת נדל”ן משפחתית יזמית וקבלנית אשר נוסדה בשנת 1997. חברה ותיקה ובעלת ניסיון רב שנים, עוסקת בבניית מגורים פרטית וציבורית. לחברה פרויקטים רבים בתחומים של התחדשות עירונית, מחיר למשתכן, בנייה מסחרית בסטנדרטים הגבוהים בישראל.

מקצועיות- יזם קבלן

חברת לב טוב פועלת כיזם וכקבלן מבצע. תוך קבלת אחריות כוללת על כל שלבי התהליך. החברה מעמידה לרשות הלקוחות צוות מקצועי עתיר ניסיון המלווה את התהליך לאורך כל שלביו. החל משלב התכנון, הגשת היתרים, ליווי בנק משכן, שיווק ובנייה ועד מסירת מוצר איכותי ברמת גימור גבוהה.

שקיפות ויושרה

שם החברה "לב טוב" נבחר מתוך אמונה מלאה שערכים כמו שקיפות ויושרה הם הבסיס שלנו לקשר שלנו מול הלקוחות. צוות החברה מעבר להיותו מקצועי ומיומן ברמה גבוהה ביותר, נותן דגש על חווית שירות עם נתינה אמיתית ומלאה. עם לב טוב מובטח לכם שקט נפשי.

להתרשמות מפרויקטים אחרונים לחצו כאן

לפרטים נוספים צרו קשר עם נציג החברה 054-2077035